SRDCEM PRO DĚTI

Rádi bychom Vám představili dalšího člena naší podnikatelské rodiny. Naši dceru a sestru Jaroslavu.

Jako vystudovaná švadlenka začala také podnikat. Nejprve začala šít pelíšky pro kočky, záclonky na výstavní klece, závěsně houpačky pro mazlíčky apod. Avšak soustředit se pouze na domácí mazlíky ji nestačilo a přišla s novou inspirací a novými výrobky. S výrobky pro děti.

Fantazii se meze nekladou a tak si můžete objednat sedací vaky, spacáky vhodné k odpočinku a relaxaci, teepee, multifunkční karimatky a spoustu dalších doplňků do dětských pokojů.

Všechny výrobky jsou z kvalitních materiálů, vyrobené poctivě a hlavně s láskou. Šití není pro Jarku jen práce, ale i koníček.

Více informací, fotografie výrobků a konkrétní ceny naleznete na webu

Zakázkové šití pro děti

U nás v Kopřivnici si také můžete osobně vyzvednout slevový poukaz.(Sleva 20% při objednávce nad 500Kč)

Jaroslava Smolková